На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Електронна база документів  Online - консультація фахівця
Головна сторінка - Споживачам (крім населення) -Ліміти електроенергії та потужності

Ліміти електроенергії та потужності


Дивіться також:
Встановлення договірних величин споживання електроенергії (лімітів електроенергії)

Коригування договірних величин споживання електроенергії (лімітів електроенергії)

3 березня 2009 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 55


Згідно п.4.4 Правил користування електричної енергії (ПКЕЕ) "Cпоживач має право протягом розрахункового періоду звернутися до постачальника електричної енергії за регульованим тарифом із заявою щодо коригування договірної величини споживання електричної енергії.

Постачальник електричної енергії за регульованим тарифом протягом п'яти робочих днів від дня отримання звернення розглядає заяву споживача, приймає рішення за цим зверненням та не пізніше шостого робочого дня від дня отримання звернення письмово повідомляє споживача про результати розгляду заяви. Пропозиції споживача щодо коригування договірних величин є пріоритетними за умови попередньої оплати додатково заявлених обсягів та отримання постачальником за регульованим тарифом заяви споживача не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення розрахункового періоду. Постачальник має право відмовити споживачу в коригуванні (збільшенні) договірних величин у разі невиконання споживачем своїх зобов'язань щодо оплати електричної енергії за договором про постачання електричної енергії.

Датою коригування вважається дата попередньої оплати додатково заявлених обсягів активної електричної енергії. У разі, якщо договором про постачання електричної енергії попередня оплата не передбачена, датою коригування вважається дата прийняття постачальником електричної енергії рішення про коригування договірних величин на підставі письмового звернення споживача."

 

Як практично потрібно робити коригування:

1. Уважно прочитайте додаток "Порядок розрахунків" до договору про постачання електроенергії та слідкуйте, щоб на момент розгляду Вашого звернення у Вас не було боргу.

Часто згідно "Порядоку розрахунків" крім розрахунку за фактично спожиту електроенергію, (наприклад, до 25 числа розрахункового місяця)  споживач повинен сплатити за ліміт наступного місяця (наприклад до 20 числа розрахункового місяця). Будьте дуже уважні, адже саме через через Вашу неуважність та поточну заборгованість (якої може не бути на почвток та кінець місяцю)  енергопостачальники найчастіше відмовляють у коригуванні.

 

2. В разі коригування у сторону збільшення договірної величи споживання електроенергії та наявності у Вас зобов'язань щодо попередньої оплати згідно договору про постачання, оплатіть додатково заявлені обсяги.
Наприклад якщо ліміт -1000кВтг, а Вам потрібно -1500кВтг, то оплатіть за 500кВтг.

 

3. Напишіть за 5 робочих днів до закінчення розрахункового періоду лист енергопостачальнику такого змісту: (зверніть увагу, що коригувати можна на кілька місяців)

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про встановлення договірних величин

споживання електричної енергії на 2009 рік

                                                                                        

Заступнику начальника РЕМ

з збуту електричної енергії

Шевченку І. В.

[адреса]

 

Директора

ТОВ "Венеція"

Федоріва С. Б.

 

[адреса]

о/р  - 8324332

 

Прошу встановити договірні величини споживання електричної енергії у 2009 році на рівні, кВтг:

 

 

березень - 1500; квітень - 600; травень - 400; червень -400; липень - 400; серпень - 400;

 

 

 

Директор                                                       Федоріва С. Б.

 

 

Тел. виконавця

32-43-44

 

Краще за все обидва примірки звернення зареєструвати в канцелярії споживача та один екземпляр залишити собі про всяк випадок.

 

Якщо виникли будь-які запитання пишіть їх у коментарях до цієї публікації. 

 

Версія для друку


Коментарів: 0
Залишити коментар до «Коригування договірних величин споживання електроенергії (лімітів електроенергії)»
Ім'я

E-mail

Особистий сайт

   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах