На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране  Електронна база документів  Online - консультація фахівця
Головна сторінка - Облік електроенергії -Лічильники

Лічильники


Дивіться також:

Крадіжка лічильника

22 лютого 2009 / Залишив(ла):Admin / переглядів: 43


Відповідальність за збереження та цілісність розрахункових електролічильників, встановлених безпосередньо в квартирах або приватних будинках, несе квартиронаймач або власник. У випадку крадіжки лічильника його заміна проводиться за рахунок квартиронаймача.

Відповідальність за збереження та цілісність поквартирних електролічильників, встановлених на сходових майданчиках, та розрахункових електролічильників, що враховують витрати електричної енергії на загальні потреби будинку, покладається на власника будинку (ЖЕК, кооператив, УСББ, відомство та ін.). У випадку крадіжки електролічильників, що були встановлені на сходових майданчиках, їх придбання повинно виконуватися за рахунок житлово-експлуатаційної організації.

Споживачі у випадку крадіжки електролічильника повинні негайно повідомити житлово-експлуатаційну організацію для встановлення нового електролічильника. Крім того, для запобігання можливих непорозумінь при розрахунках за електроенергію, необхідно повідомити електропостачальну організацію та оформити заяву у відділенні енергозуту за місцем проживання.

На період відсутності приладу обліку розрахунок оплати за спожиту електроенергію здійснюється за середньомісячним споживанням попереднього розрахункового періоду.





Версія для друку


Коментарів: 0
Залишити коментар до «Крадіжка лічильника»
Ім'я

E-mail

Особистий сайт





   Вхід
  Логин:
     Реєстрація
  Пароль:
    Забув пароль
  
   Пошук у статтях та новинах